Akcijos kaina, EUR

NASDAQ apdovanojimai 2016

NASDAQ apdovanojimai 2015 2016

Kontaktas investuotojams

Gabrielius Morkūnas
„Aprangos" grupės finansų ir ekonomikos direktorius

Tel. 8 5 2390 808, 8 5 2390 843
Fax. 8 5 2390 800
El. paštas: g.morkunas@apranga.lt

Penkių verslo įmonių – „Darnu Group“, „Mediafon“, „Aprangos“ grupė, „Mitnija“ ir „MV GROUP“ JAV nupirkti dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai jau pasiekė Vilnių. 4 aparatai bus naudojami ten, kur slaugomi didžiausioje rizikoje esantys vilniečiai – slaugos ligoninėse. Dar vienas įrangos komplektas atiteks Vilniaus Greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Verslo įmonės, vos prasidėjus karantinui reagavo į pranešimus, kad medikai gali pritrūkti savo darbo įrankių, o sveikatos įstaigos – būtinos aparatūros. Vilniaus miesto savivaldybės plaučių ventiliacijos aparatų rezervacijos galiojo labai trumpą laiką, todėl reikėjo itin skubios reakcijos ir veiksmų, kad apie 50 tūkst. eurų kainuojantys 5 „Crossvent 3+“ aparatai būtų nupirkti vos per parą.

Šv. Roko ir Vilkpėdės ligoninėms atiteks po 2 aparatus. Iki šiol šios slaugos ligoninės nuosavų plaučių ventiliacijos aparatų neturėjo, todėl nebuvo galimybės priimti ligonių, kuriems būtinas plaučių ventiliavimas, nebent artimieji patys pasirūpindavo tokia aparato nuoma.

„Mūsų ligoninėje iš 260 pacientų - 35 yra paliatyvioje slaugoje, būtent jų gyvybei palaikyti dažniausiai reikalingi plaučių ventiliavimo aparatai. Neretai ventiliuoti plaučius būtina ir onkologiniams ligoniams, ir po itin sunkių traumų besigydantiems žmonėms“, - sako Šv. Roko ligoninės direktorius Robertas Prokurotas.

Kitoje - Vilkpėdės ligoninėje - šiuo metu slaugoma beveik 300 ligonių. Pasak ligoninės vadovės, kaip ir daugelis kitų šalies slaugos ligoninių, jie deda visas pastangas apsaugoti nuo viruso personalą ir pacientus, kurie yra ypatingoje rizikoje.

„Beveik visas mūsų personalas dirba ne tik šioje ligoninėje, bet ir kitose. Visi mes grįžtame namo, užeiname ir į parduotuvę. Rizika yra, nors testuojame dažnai ir rezultatai tam kartui nuramina, bet jeigu šiandien testas neigiamas, tai nereiškia, kad jis toks bus ir rytoj“, - sako Vilkpėdės ligoninės direktorė Ina Čebatariova.

Dar vienas mobilus plaučių ventiliavimo aparatas pagelbės Greitosios medicinos pagalbos brigadų darbuotojams, kuriems su sergančiais vilniečiais tenka susidurti kasdien.

IMG 30821

 

  • 171Parduotuvės
  • 200Prekių ženklai
  • 3Šalys
  • 1956Darbuotojai
  • 92900Parduotuvių plotas m2
  • 204 mln.2020 m. Grupės apyvarta, EUR
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite "Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia