Jei nerandate atsakymų į Jums rūpimus klausimus, rašykite mums [email protected]

Informaciją apie siūlomas darbo vietas rasite mūsų tinklalapio skiltyje „Darbo pasiūlymai“. Užpildykite kandidato anketą arba siųskite savo gyvenimo aprašymą [email protected].

Taip. Mūsų parduotuvėse yra galimybė dirbti visą arba ne visą darbo dieną slankiuoju darbo grafiku. Daugiau informacijos rasite čia.

1 etatas – 8 val./d.; 0,875 etato – 7 val./d., 0,75 etato – 6 val./d., 0,625 etato – 5 val./d., 0,5 etato – 4 val./d.

Pamainos būna įvairios – rytinės, dieninės, vakarinės, darbo valandų skaičius priklauso nuo etato dydžio.

Taip, bet tai nėra taisyklė. Priimamų vasarą darbuotojų skaičius priklauso nuo parduotuvių poreikių.

Ne, per savaitę reikia dirbti 4–5 dienas.

Taip. Sukaupta patirtis, atsidavimas darbui ir siekis tobulėti visuomet vertinamas mūsų įmonėje. Ieškodami darbuotojų įvairioms pareigoms užimti, mes teikiame pirmenybę mūsų darbuotojams, taip atsidėkodami jiems už lojalumą ir skatindami visą mūsų komandą nuolat augti.

Parduotuvės vadovo pirmiausia ieškome tarp geriausių mūsų darbuotojų, sukaupusių prekybos patirties, įgijusių žinių mūsų grupėje, išmanančių parduotuvėje ir įmonėje vykstančius procesus. Jei Jūs nesate mūsų įmonės darbuotojas, tačiau manote, kad esate pasirengęs priimti iššūkį, tuomet laukiame Jūsų taip pat. Apie galimybes ir pozicijas mūsų parduotuvėse plačiau skaitykite čia.

Mūsų parduotuvėse darbo užmokestis susideda iš nustatyto bazinio atlyginimo ir motyvuojančio priedo, priklausančio nuo parduotuvės darbo rezultatų.

Taip. Jei norite dirbti mūsų įmonėje ir tikite, kad galite eiti siūlomas pareigas, drąsiai siųskite dar kartą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite "Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia