Akcijos kaina, EUR

NASDAQ apdovanojimai 2016

NASDAQ apdovanojimai 2015 2016

Kontaktas investuotojams

Saulius Bačauskas
„Aprangos" grupės finansų ir ekonomikos direktorius

Tel. 8 5 2390 808, 8 5 2390 843
Fax. 8 5 2390 800
El. paštas: s.bacauskas@apranga.lt

„Aprangos“ grupė balandžio 18 d., šeštadienį, atidaro penkiolika parduotuvių Vilniuje ir Kaune, o kitą savaitę, balandžio 21 d., antradienį, ir Klaipėdoje. Iš viso šalyje atidaroma šešiolika parduotuvių.

Atidaromos parduotuvės, turinčios atskirą įėjimą, kuris suteikia galimybę riboti klientų srautus. Nuo šeštadienio veiks Vilniaus Rotušės aikštėje įsikūrusias parduotuves „Mados Linija“,„Max Mara“, „Ermenegildo Zegna“, „Hugo Boss“, „Sandro“, „Maje“, „Weekend“, „Marina Rinaldi“, „Burberry“, „City“ Stulginskio g. bei „Zara“, „Mango“ ir „Išparduotuvė A“ Gedimino prospekte.

Kaune veikti pradės Laivės alėjoje esančios „Mados Linija moterims“ ir „Mados Linija vyrams“. Balandžio 21d. Klaipėdoje, H. Manto gatvėje po rekonstrukcijos bus atidaryta parduotuvė „Mados linija“.

Klientus informuojame, kad karantino galiojimo laikotarpiu keičiamas parduotuvių darbo laikas. Jos veiks pirmadienį-šeštadienį nuo 11.00 iki 18.00 val.

Visose parduotuvėse darbuotojai laikosi griežtų higienos taisyklių ir dirba su būtinomis apsaugos priemonėmis. Siekdami maksimalaus saugumo, užtikriname paviršių dezinfekavimą ir patalpų vėdinimą – parduotuvėse taip pat ribojamas esančių žmonių skaičius. Prie įėjimo yra įrengti dezinfekcinio skysčio dozatoriai.

Rūpindamiesi klientų ir darbuotojų saugumu, lankantis parduotuvėse prašome elgtis atsakingai: laikytis saugaus atstumo nuo kitų klientų ir personalo, dėvėti privalomas apsaugos priemones. Remiantis teikiamomis valstybės institucijų rekomendacijomis, prašome apsipirkinėti ne didesnėmis nei dviejų asmenų grupėmis ir vadovautis parduotuvėse pateikiama saugumo informacija. Rizikos grupėje esantiems asmenims nerekomenduojama lankytis parduotuvėse.

Už prekes raginame atsiskaityti banko kortelėmis, o eilėse privaloma laikytis ne mažesnio nei 1 metro atstumo tarp pirkėjų.

Taip pat primename, kad daugelio „Aprangos“ grupės parduotuvių naujausių kolekcijų ir geriausių pasiūlymų asortimentą galite saugiai ir greitai užsisakyti internetu Soulz.lt, o taip pat „Zara“, „Pull&Bear“, „Massimo Dutti“, „Bershka“, „Stradivarius“, „Oysho“, „Zara Home“ internetinėse parduotuvėse.

  • 183Parduotuvės
  • 200Prekių ženklai
  • 3Šalys
  • 2022Darbuotojai
  • 93400Parduotuvių plotas m2
  • 248 mln.2019 m. Grupės apyvarta, EUR
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite "Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia